fbpx


Цікаві факти про пробіотики

Снимок экрана 2021-03-26 в 13.50.06

✔️Хліб на звичайній заквасці більш корисний. Lactobacillus fermentum – ключовий пробіотик у виробництві закваски. Хоча живі пробіотики не переживають процесу випікання, вони виробляють бактеріоцини, які містяться в заквасному хлібі і корисні для мікрофлори кишечника.

✔️Американська Асоціація гастроентерологів (AGA) не рекомендує використання пробіотиків у дітей з гострими кишковими інфекціями

✔️Встановлено, що пробіотики мають позитивний клінічний вплив на пацієнтів з печінковою енцефалопатією – покращують функцію печінки у пацієнтів із цим станом

✔️Дослідження показало, що пробіотик Bifidobacterium longum викликає зниження рівня загального холестерину та ліпопротеїдів низької щільності. Мета-аналіз показав, що пробіотики можуть допомогти значно зменшити різні фактори серцево-судинного ризику.

✔️Використання пробіотиків може полегшити симптоми у дітей, які страждають алергією на коров’яче молоко.

✔️Нещодавні дослідження показали, що комбінація добавки S-аденозилметионін та пробіотичних бактерій Lactobacillus plantarum може швидко полегшити симптоми депресії та тривоги. Це перегукується з попередніми висновками, які свідчать про те, що пробіотики на основі Lactobacillus та Bifidobacterium є перспективними підходами при лікуванні депресії легкої та середньої тяжкості.

✔️Дослідження нового пробіотика, що містить штами бактерій кишечника, дефіцитні у осіб з діабетом 2 типу, показало, що його вживання значно покращує рівень глюкози в крові.
Абсолютних протипоказань до застосування пробіотиків не визнано. Однак, особам із ослабленим імунітетом та особам із синдромом короткого кишечника рекомендується уникати прийому пробіотиків.
✔️Деякі дослідження показали, що вживання пробіотиків може сприяти значному зменшенню маси тіла у пацієнтів з ожирінням.

Ukrainian