Декларація

25 червня 2018 року підписано договір між нашим Медичним центром ilaya Family Комфорт Таун та Національною службою здоров’я України. Це означає, що з 1 липня 2018 року кожен пацієнт, який підписав Декларацію з сімейним лікарем у нашому Медичному центр, має право на БЕЗКОШТОВНИЙ пакет медичних послуг, гарантований державою.

Ми перша приватна клініка, яка приєдналася до програми медреформи 2018. А це означає, що підписавши декларацію з одним з наших лікарів, ви отримаєте низку переваг:


1) Записатись до сімейного лікаря можна в будь-який зручний для вас час, таким чином ви не будете гаяти час в чергах.

2) Для нас принципово важливо надавати якісні медичні послуги за допомогою обладнання та матеріалів світового рівня – всього необхідного для вашого обстеження та лікування.

3) В нашій клініці працюють спеціалісти високої кваліфікації, які забезпечать професійне та надійне медичне обслуговування для вашої сім’ї.

Ви можете звернутись до терапевта чи сімейного лікаря для підписання декларації, і цей спеціаліст стане для вашої сім’ї своєрідним персональним менеджером здоров’я.  

Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем: ваш паспорт та ідентифікаційний номер.

Підписання декларації не є обов’язковим, але простота укладання, та низка переваг роблять цю пропозицію неймовірно привабливою. Насамперед, послуги лікаря буде оплачувати держава, а Ви будете отримувати високий сервіс та якісне медичне обслуговування в приватній клініці, а також, Ви самі робите вибір сімейного лікаря, незалежно від місця прописки і проживання. Також, в цю програму обов’язково включається пакет безкоштовних аналізів.

До переліку послуг, які отримує декларант, входять:

  • необмежена кількість консультацій лікаря,
  • найважливіші лабораторні дослідження (аналіз крові, аналіз сечі, холестерин),
  • електрокардіограма,
  • деякі діагностичні експрес-тести.

Із приєднанням ilaya Family до медичної реформи, у Вас з’явилась можливість безкоштовно обслуговуватись у сучасній приватній клініці за найвищими стандартами сервісу!

Години прийому сімейних лікарів за договором:

Дні тижня Герасимчук Наталія
Миколаївна
Макарова Наталія
Сергіївна
Понеділок 8.00 – 11.00 14.00 – 17.00
Вівторок 14.00 – 18.00 8.00 – 11.00
Середа 8.00 – 11.00 17.00 – 20.00
Четверг

8.00 – 11.00
П’ятниця 8.00 – 11.00 14.00 – 17.00
Субота 8.00 – 11.00

Неділя

Завантажити "Дорожню карту" декларанта


Допомога 24/7


Ми працюємо цілодобово. З 8:00 до 20:00 приймає сімейний лікар, вночі — невідкладну допомогу надає фельдшер, який може звернутися до Вашої історії здоров’я.


Особистий лікар


Сімейний лікар, який знає Вас особисто. Не порадить зайвого, попередить про ризики, справжній професіонал.


Увага з перших днів


Ми піклуємося про Ваше здоров’я з перших днів співпраці. Відразу після укладання договору ми проводимо профілактичне обстеження.


Мобільний додаток


Ми постійно онлайн з нашими пацієнтами, щоб порадити та надати вичерпні консультації.

Ukrainian