fbpx

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Маршрути пішого руху до ilaya Family

family-map
Харківське шосе (ТРЦ MegaCity) - ilaya Family
Перейти на сторону Інституту хімії високомолекулярних сполук, за ним повернути ліворуч, вниз по вулиці Березневій до перетину з вул. Каунаською; прямувати до ЖК Комфорт Таун, повз SportLife, за Novus повернути ліворуч і прямувати вздовж паркану ЖК. Ліворуч знаходиться ilaya Family.

Подивитись на мапі
family-map-1
Дарницька площа (MacDonalds) - ilaya Family

Пройти повз ТОЦ Дарниця, прямувати вздовж просп. Соборності до зупинки міського транспорту "вул. Тампере", перейти через підземний перехід і прямувати вулицею Тампере до перетину з вул. Регенераторною. Прямо на розі будинку знаходиться ilaya Family.

Подивитись на мапі

Маршрути автомобільного руху до ilaya Family

family-map-2
Харківське шосе (ТРЦ MegaCity) - ilaya Family

Рухаючись з Харківського шосе, перед ТРЦ MegaCity звернути направо через трамвайні колії, з'їхати з мосту, розвернутися на колі в 50 метрах від мосту і виїжджати тією ж дорогою; перед підйомом повернути ліворуч на парковку під міст і проїхати до вул. Фанерної, повернути праворуч на вул. Каунаську, рухатись вздовж ЖК Комфорт Таун, на перетині з вул. Регенераторною повернути ліворуч і рухатись до кінця ЖК. Ліворуч знаходиться ilaya Family.

Подивитись на мапі
family-map-3
Ст.м.Чернігівська (ТРЦ Проспект) - ilaya Family

З просп. Хоткевича виїхати на бул. Верховної ради і рухатись прямо до вул. Віфлеємської. Повернути ліворуч, проїхати під просп. Соборності, проїхати другорядною дорогою між АЗС ОККО та Спортивним залом Freestyle, повернути праворуч на вул. Тампере. Рухатися прямо до перетину з вул. Регенераторною. Прямо на розі будинку знаходиться ilaya Family.

Подивитись на мапі
family-map-4
Проспект Соборності (АЗС ОККО) - ilaya Family

За АЗС ОККО пловернути праворуч на вул. Тампере. Рухатися прямо до перетину з вул. Регенераторною. Прямо на розі будинку знаходиться ilaya Family.

Подивитись на мапі
family-map-5
ЖМ Березняки (Парк Тельбін) - ilaya Family

Рухатися по просп. Тичини до вул. Березневої, з неї виїхати на просп. Соборності і рухатися в сторону Дарницької площі до з'їзду на вул. Тампере. Рухатися прямо до перетину з вул. Регенераторною. Прямо на розі будинку знаходиться ilaya Family.

Подивитись на мапі
Ukrainian