Кардіологія

Порушення серцево-судинної системи організму людини на сьогодні займають лідируючі позиції як серед населення похилого віку, так і молодих людей. Більшість скаржаться на больові відчуття постійного або періодичного характеру в локалізації серця, різку зміну артеріального тиску чи стан близький до запаморочення і непритомності. В таких випадках необхідно звернутися за кваліфікаційною допомогою лікаря-кардіолога.

Діагностика і лікування в клініці кардіології

В свою чергу, лікар-кардіолог використовує наступні методи діагностики:

  • тредміл, який проводиться з дозованим фізичним навантаженням;
  • холтерівське моніторування ЕКГ, або його ще називають добове моніторування ЕКГ – сенс даного методу полягає в постійному відслідковуванню показників ЕКГ протягом доби під час буденного життя пацієнта;
  • електрокардіографія (ЕКГ) – даний метод проводять для вивчення стану серцево-судинної системи в осіб будь-якого віку;
  • УЗ-діагностика серця;
  • лабораторна діагностика.

Прийом кардіолога в медичному центрі ilaya Family

Найчастіше на консультацію до фахівця звертаються пацієнти, яким вже був поставлений один з діагнозів порушень серцево-судинної системи. Такі пацієнти потребують підтримки та постійного контролю стану свого здоров’я. Вперше ж звертаються до кардіолога ті, що помітили розвиток характерних симптомів кардіологічних патологій.

Дитяча кардіологія

Унікальність клініки ilaya Family в тому, що в ній ведуть прийом дитячі вузькоспеціалізовані лікарі, серед яких є і дитячий кардіолог. До дитячого кардіолога необхідно звертатися при підозрі на вади серця, порушення роботи серцевого м’яза, гіпотонії і гіпертонії, а також при інших порушеннях, які можуть негативно вплинути на роботу серця у дитини.

Чому слід обрати кардіолога для дорослих та дітей в ilaya Family?

В медичному центрі ilaya Family ведуть прийом тільки професіонали своєї справи: наші кардіологи володіють необхідними знаннями, навичками, обладнанням, щоб провести діагностику та лікування кожного пацієнта на високому рівні та допомогти подолати хворобу будь-якої тяжкості. А для уникнення хронічних форм захворювань лікарі у всьому світі рекомендують раз в рік проходити обстеження в лікаря-кардіолога в профілактичних цілях.

ПОСЛУГИ

Кардіологія
Консультація кардіолога 500,00
Консультація кардіолога вдома (на території ЖК Комфорт Таун) 660,00
Консультація дитячого кардіолога 500,00

*-Ціни вказані на сайті, можуть бути змінені. Дізнайтесь поточну вартість за телефоном +380 (44) 42 24 103.

ЛІКАРІ

ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?
ОДРАЗУ ЗАПИШІТЬСЯ ДО СПЕЦІАЛІСТА


Допомога 24/7


Ми працюємо цілодобово. З 8:00 до 20:00 приймає сімейний лікар, вночі — невідкладну допомогу надає фельдшер, який може звернутися до Вашої історії здоров’я.


Особистий лікар


Сімейний лікар, який знає Вас особисто. Не порадить зайвого, попередить про ризики, справжній професіонал.


Увага з перших днів


Ми піклуємося про Ваше здоров’я з перших днів співпраці. Відразу після укладання договору ми проводимо профілактичне обстеження.


Мобільний додаток


Ми постійно онлайн з нашими пацієнтами, щоб порадити та надати вичерпні консультації.

Ukrainian