Педіатрія

Педіатрія – один з основних розділів в медицині, метою якого виступає проведення заходів лікувального та профілактичного характеру для збереження здоров’я дітей від народження до вісімнадцятирічного віку. Особливість дитячого організму в тому, що він постійно росте і розвивається, тому, порівнюючи з дорослими, дітям притаманні особливості та відмінності, які і має враховувати педіатр, плануючи обстеження та розробляючи схему лікування свого маленького пацієнта.

До компетенції лікаря-педіатра входить надання медичної допомоги дітям, які страждають хворобами дихальних шляхів, ендокринними і нервовими розладами, алергічними патологіями, різними ураженнями шкіри, захворюваннями шлунково-кишкового тракту, проблемами з функціонуванням імунної та кровоносної систем (наприклад, анемією, гемофілію та т. п.). Спеціальна медична підготовка дозволяє педіатрам виявити у дитини захворювання будь-якого походження. Хороший лікар-педіатр надає батькам консультації з питань профілактичної вакцинації та правильного режиму харчування, ведення моніторингу зростання, розвитку і загального стану здоров’я дитини.

Коли слід звернутися за консультацією до педіатра

На візит до педіатра необхідно прийти з дитиною, у якої є скарги на біль різної локалізації, кашель, чхання, нудоту і відсутність апетиту. Слід звернутися за допомогою до лікаря-педіатра при наявності у малюка складнощів з дихання через ніс, хропінням, почервонінням очей, підвищеної температури тіла і проблем з вагою. Важливо відвідати педіатра в разі виявлення у дитини збільшених лімфовузлів, проявів ознак анемії або розладу кишечнику. Записатися на візит до педіатра рекомендується при виникненні у дитини проблем з запором і діареєю, при частих рецидивах інфекційних захворювань.

Виклик педіатра додому в Києві

Викликавши лікаря-педіатра клініки ilaya Family в межах ЖК Комфорт Таун додому, ви отримуєте якісну медичну допомогу кваліфікованого фахівця в комфортних для дитини домашніх умовах. Професійний лікар-педіатр завітає до вас додому, проведе термінову діагностику, визначить проблеми зі здоров’ям вашої дитини і порекомендує правильний медичний і побутовий догляд. Перевагами такої форми медичного обслуговування є відсутність необхідності відвідувати клініку, що особливо незручно в разі, якщо малюк погано себе почуває і вередує. Крім того, виїзд педіатра додому дає можливість максимально знизити ризик зараження вірусними інфекціями в період епідемії. Викликати додому хорошого педіатра в Києві можна за телефоном 044 42 24 41 03.

Педіатричне відділення ilaya Family в Києві

Педіатри медичного центру ilaya Family – це висококваліфіковані лікарі, рівень професійної підготовки яких дозволяє визначити діагноз і розробити найбільш дієву тактику лікування практично будь-якого дитячого захворювання.

Комплексні програми нагляду за дітьми

У практиці педіатричного спостереження за дітьми різного віку широко використовуються комплексні річні програми, за якими наш педіатр може обслуговувати вашу дитину від самого моменту його народження і до 18 років. Ця послуга включає в себе щомісячний огляд дитячого лікаря, постійне обслуговування, якщо ваша дитина, захворіла, обстеження різними вузькими дитячими спеціалістами, необхідні аналізи і дослідження, консультації на вдома і інші медичні послуги клініки ilaya Family на Лівому березі за фіксовану ціну.

ПОСЛУГИ

Педіатрія
Консультація педіатра 420,00
Консультація педіатра вдома 600,00
Консультація педіатра вдома другої та більше дитини 420,00
Програмний пакет “Немовля (0-1 рік)” 17 790,00
Програмний пакет “Малята-дошкільнята (1-5 років)” 10 985,00
Програмний пакет “Учнівський (6-14 років)” 10 800,00
Обстеження для видачі довідки в басейн (для дітей) 680,00
Дошкільнятко (видача довідки) 3 595,00
Школярик (видача довідки) 3 830,00
Програмний пакет “Малята-дошкільнята (1-5 років)”, (без консультації вдома) 9 985,00
Програмний пакет “Учнівський (6-14 років)”, (без консультації вдома) 9 800,00

*-Ціни вказані на сайті, можуть бути змінені. Дізнайтесь поточну вартість за телефоном +380 (44) 42 24 103.

ЛІКАРІ

ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?
ОДРАЗУ ЗАПИШІТЬСЯ ДО СПЕЦІАЛІСТА

ПАМ'ЯТКА

як правильно підготуватись до вагітності?


Допомога 24/7


Ми працюємо цілодобово. З 8:00 до 20:00 приймає сімейний лікар, вночі — невідкладну допомогу надає фельдшер, який може звернутися до Вашої історії здоров’я.


Особистий лікар


Сімейний лікар, який знає Вас особисто. Не порадить зайвого, попередить про ризики, справжній професіонал.


Увага з перших днів


Ми піклуємося про Ваше здоров’я з перших днів співпраці. Відразу після укладання договору ми проводимо профілактичне обстеження.


Мобільний додаток


Ми постійно онлайн з нашими пацієнтами, щоб порадити та надати вичерпні консультації.

Ukrainian