fbpx


Особливості відвідування клініки ilaya Family в період застуд

декларація

ШАНОВНІ ПАЦІЄНТИ!

Медичний центр “ІЛАЙА ФЕМЕЛІ“ вдячний за те, що Ви підписали Декларацію із нашим сімейним лікарем.

Консультації сімейного лікаря відбуваються за попереднім записом у години прийому, визначені Договором між НСЗУ (Національною службою здоров’я України) та Медичним центром “ІЛАЙА ФЕМЕЛІ”. Звертаємо Вашу увагу, що години прийому в рамках Договору НСЗУ чітко регламентовані. Більше детально із графіком роботи Вашого лікаря можна ознайомитись за посиланням: https://ilaya-family.com.ua/declaration/.

Хочемо зауважити, що під час підвищеної захворюваності на гострі респіраторні хвороби кількість звернень до сімейного лікаря може перевищувати його робочий розклад і не завжди буде можливість потрапити на прийом до лікаря того ж дня, коли виникла така необхідність. Та ми подбали про те, щоб Ви мали декілька різних варіантів вирішення медичної проблеми.

Отже, якщо терміново не можна потрапити на прийом до лікаря, а вкрай необхідна медична порада:

1) Зателефонуйте до контакт-центру за номером 044 42 24 103 та залиште повідомлення для лікаря: коротко опишіть зміст проблеми, і лікар зв’яжеться з Вами, як тільки звільниться, і надасть Вам медичну пораду – первинні рекомендації щодо дій у Вашому випадку на перший час, до моменту огляду лікарем. І відразу записуйтесь на прийом на найближчий вільний час.

2) Зверніться до свого лікаря у мобільний чат мобільного застосунку ilaya Family: опишіть зміст проблеми, і лікар надасть Вам медичну пораду – первинні рекомендації щодо дій у Вашому випадку на перший час, до моменту огляду лікарем. І відразу записуйтесь на прийом на найближчий вільний час.

3) Зверніться за первинною медичною допомогою до чергового фельдшера клініки: у нас працюють кваліфіковані фельдшери із значним досвідом роботи в бригадах “швидкої медичної допомоги”. І відразу записуйтесь на прийом на найближчий вільний час.

Медичні працівники будуть задавати Вам питання щодо Вашого здоров’я: відповідайте, будь-ласка, відверто та суттєво – це допоможе нам вчасно та якісно підказати Вам правильне рішення щодо збереження Вашого здоров’я.

Бережіть себе та залишайтесь здоровими!

Ukrainian