fbpx


Стаття: Чек-ап та чоловічі статеві захворювання

 

Захворювання чоловічих статевих органів (яєчок, придатків яєчок, статевого члена і передміхурової залози) завжди були надзвичайно делікатною проблемою для чоловіків. Представники сильної половини людства звикли терпіти, займатися самолікуванням і тягнути з відвідуванням лікаря до останнього ...

Однак така поведінка є дуже небезпечним не тільки для здоров'я, але і для життя.

Перерваний статевий акт, застійні явища, низька статева активність, шкідливі звички сприяють розвитку таких захворювань чоловічих статевих органів, як еректильна дисфункція, чоловіче безпліддя та інших. Найчастіше хвороби інших систем і органів дуже сильно відбиваються на чоловічому здоров'ї. До таких патологій відносяться: атеросклероз, неврози, цукровий діабет, депресії, гіпертонічна хвороба, травми хребта і ожиріння.

Серед головних причин, що викликають ураження чоловічої статевої системи особливо виділяють інфекції. Серед інфекцій, що викликають ці захворювання виділяють наступні: неспецифічні, до них відносяться стафілококи, стрептококи, кишкова паличка, протей, грандерелли, віруси (грипу, герпесу, гострих респіраторних захворювань, вірус оперізуючого лишаю, цитомегаловірус), мікоплазми, хламідії і специфічна інфекція, до якої відносяться гонококк, трихомонади, мікобактерія туберкульозу, бліда трепонема (всі ці мікроорганізми викликають простатити, уретрити і ряд інших захворювань статевої системи у чоловіків).
Клініка «ilaya Family» пропонує спеціальні пакети для чоловіків всіх вікових груп. Перед початком кожної програми, у відповідності з віком пацієнта проводиться Check Up (чек-ап).

Check Up - комплексна інтенсивна програма діагностики стану здоров'я, спрямована на виявлення основних проблем, прихованих захворювань і схильності до них. Можна сказати, що це своєрідний техогляд - обстеження організму на предмет збоїв і неполадок в роботі його систем.

Чек-ап створений спеціально для сучасних ділових людей, у яких немає можливості надовго відірватися від справ, але які бажають залишатися здоровими. Унікальність цієї послуги в тому, що вона дозволяє максимально ефективно використовувати час клієнта і медичного персоналу.

В рамках чек-ап проводяться:
- Консультація сімейного лікаря
- Ультразвукові дослідження серця, органів черевної порожнини, сечового міхура і простати.
- Лабораторні дослідження, які дозволяють всебічно оцінити правильність роботи основних органів і систем організму, виявити на ранній стадії захворювання органів дихання, серця і судин, печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту і передміхурової залози.

Ваш особистий лікар буде керуватися отриманими в ході чек-ап результатами для збереження і зміцнення Вашого здоров'я.

Ukrainian