Дитячий масаж

Дитячий масаж

Дитячий масаж – один з найбільш розвинених напрямків медичних послуг клініки ilaya Family в ЖК Комфорт Таун.
Масаж допомагає розслабити м’язи та стимулювати розвиток усіх органів та систем дитини.
Спеціалісти нашої клініки виконують його обережно та ніжно, аби не пошкодити чутливу шкіру малюка, і правильно стимулювати всі активні точки на тілі дитини.

Дитячий масаж умовно ділиться на профілактичний та лікувальний.

Профілактичний розслаблюючий масаж дуже корисний дітям на першому році життя, він допомагає активізувати кровообіг, а у поєднанні з гімнастикою стає введенням у здоровий спосіб життя, зміцнює імунітет і допомагає дитині швидше розвиватись.

Лікувальний дитячий масаж призначається дітям будь-якого віку від народження у разі, якщо виявлено певні порушення фізичного розвитку. Серед таких: дисплазія кульшових суглобів, гіпертонус м’язів, кривошия та ряд вроджених та набутих фізичних вад, з метою уникнути оперативного втручання. Також він призначається у випадку ослаблених станів та зниженого імунітету, наприклад, після перенесеної важкої хвороби.
Спеціалісти клініки ilaya Family мають багаторічний досвід роботи навіть з найменшими клієнтами! Сеанс масажу перетвориться для дитини на захопливу гру, а батьки вже за кілька сеансів матимуть змогу побачити позитивні зміни у фізичному стані малюка.
Для запису на прийом телефонуйте до нашого Контакт центру за номером
+380 (44) 42 24 103 або записуйтесь через форму нижче, і ми підберемо для Вас найзручніший час візиту.

ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?
ОДРАЗУ ЗАПИШІТЬСЯ ДО СПЕЦІАЛІСТА

Ukrainian